2 edycja Gwiazdy tańczą na lodzie

 

1 miejsce Aleksandra Szwed i Sławomir Borowiecki, para z nr 6. Ola to aktorka amatorka, która swoją karierę telewizyjną rozpoczęła jako kilkuletnia dziewczynka w serialu „Rodzina zastępcza”. Obecnie znana jest głównie z występów w licznych programach rozrywkowych, serialach i pozowania do magazynów dla mężczyzn.
2 miejsce Mikołaj Krawczyki i Magdalena Komorowska, para z nr 5. Krawczyk to dyplomowany aktor po wrocławskiej PWST zajmujący się także pisaniem scenariuszy i reżyserowaniem. Widowni znany z roli księdza Antoniego w telenoweli „Plebania”.
3 miejsce Aneta Florczyk i Maciej Lewandowski, para z nr 3. Aneta to kobiecy odpowiednik Mariusza Pudzianowskiego z trochę mniejszym dorobkiem w mistrzostwach świata, ma „tylko” cztery tytuły najsilniejszej kobiety globu. Robert Moskwa i Sherri Kennedy, para z nr 7. Moskwa jest absolwentem aktorstwa z Wrocławia. Aktor głównie aktorem teatralnym, popularność zyskał kiedy pojawił się w serialu „M jak miłość”. Można go też oglądać w różnych programach telewizyjnych.
4 miejsce Weronika Książkiewicz i Łukasz Jóźwiak, para z nr 1.Weronika w 2005 r. skończyła łódzką filmówkę, gra w teatrach i serialach telewizyjnych, a także drugoplanowe role w produkcjach kinowych. Pojawia się też w licznych programach rozrywkowych.
5 miejsce Karolina Nowakowska i Filip Bernadowski, para z nr 10. Karolina to tancerka i aktorka, która specjalizuje się w stepowaniu. To zajęcie przyniosło jej tytuły Mistrzyni Polski i Czech. Najbardziej znana z serialu „M jak miłość”.
6 miejsce Tomasz Iwan i Agata Rosłońska, para z nr 8. Iwan to jeden lepszych piłkarzy polskich w ostatnich latach, pewny punkt swoich drużyn. W reprezentacji zagrał 40 spotkań i strzelił 4 bramki.
7 miejsce Małgorzata Pieczyńska i Radek Dostal, para z nr 12. Pani Małgorzata jest absolwentką PWST w Warszawie, w której się wychowała. Najciekawsze i największe role w swojej karierze filmowej zagrała w latach osiemdziesiątych, a w 1986 r. otrzymała nagrodę im. Cybulskiego dla utalentowanych młodych aktorów.
8 miejsce Robert Rozmus i Agnieszka Dulej-Urbańska, para z nr 2. Rozmus to aktor, który pochwalić się może doświadczeniem teatralnym, telewizyjnym i kabaretowo-estradowym, a także podkłada swój głos licznym postaciom animowanym.
9 miejsce Katarzyna Pietras i Łukasz Dzióbek, para z nr 9. Kasia to wokalistka zespołu Kashmir. Jest córką liderki zespołu Bajm, Beaty Kozidrak. Na swoim muzycznym koncie ma kilka piosenek, ale żadnego albumu studyjnego.
10 miejsce Marek Kościkiewicz i Aleksandra Kauc, para z nr 4. Kościkiewicz to kompozytor i producent muzyczny, założyciel zespołu De Mono. Założył własną firmę fonograficzną, a obecnie jest szefem BMG Polska i współtwórcą czasopisma „Machina”.
11 miejsce Marcin Rój i Elena Sokołowa, para z nr 11. Marcin Rój jest absolwentem PWSFTviT w Łodzi, gra głównie w serialach telewizyjnych i na deskach teatrów.