1 edycja Gwiazdy tańczą na lodzie

 

1 miejsce
Olga Borys i Sławomir Borowiecki, para z nr 1. Borys to aktorka teatralna i serialowa. Popularność zyskała grając w popularnym sitcomie „Lokatorzy”. Jest absolwentką Łódzkiej Szkoły Filmowej. Pojawia się też w licznych programach rozrywkowych.
2 miejsce
Rafał Mroczek i Aneta Kowalska, para z nr 10. Rafał razem ze swoim bratem bliźniakiem telewizyjną karierę rozpoczął z serialu „M jak miłość”, w którym gra nadal. Wygrał III edycję „Tańca z gwiazdami”, pojawia się także w innych programach telewizyjnych.
3 miejsce
Katarzyna Glinka i Łukasz Dzióbek, para z nr 3. Glinka to aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Łódzką filmówkę ukończyła w 2001 roku. W XI edycji „Tańca z gwiazdami” zajęła drugie miejsce.
4 miejsce
Anna Popek i Filip Bernadowski, para z nr 6. Anna Popek to dziennikarka i prezenterka Telewizji Polskiej. Obecnie jest jedna z współprowadzących poranny dwójkowy program „Pytanie na śniadanie”. Jest też dziennikarką radiową, epizodycznie pojawia się też w serialach telewizyjnych, jako dziennikarka.
5 miejsce
Przemysław Saleta i Agata Rosłońska, para z nr 4. Saleta to Mistrz Europy w zawodowym boksie, Mistrz Świata w kick–boxingu. Pojawił się też na dużym i małym ekranie w kilku produkcjach. Jego ścięcia w tym programie z Dodą bardzo elektryzowały widzów.
6 miejsce
Piotr Zelt i Agnieszka Dulej-Urbańska, para z nr 2. Zelt to aktor filmowy, teatralny i telewizyjny z bardzo bogatym dorobkiem w dubbingu. Jest absolwentem PWSFTviT w Łodzi. Najbardziej znany z serialu „13 posterunek” gdzie grał zafascynowanego Arnoldem Schwarzeneggerem policjanta.
7 miejsce
Przemysław Babiarz i Michaela Krutska, para z nr 11. Babiarz to dziennikarz sportowy Telewizji Polskiej, specjalizuje się w lekkoatletyce i łyżwiarstwie figurowym, przez co do programu podszedł bardzo ambicjonalnie wykonując nawet skoki z obrotem. Z zawodu za to jest aktorem po krakowskiej PWST.
8 miejsce
Maria Sadowska i Roger Lubicz-Sawicki, para z nr 9. Sadowska jest wokalistką i kompozytorską, jako kilkulatka występowała w popularnym w latach osiemdziesiątych zespole dziecięcym „Tęcza”. Jest także reżyserką i scenarzystką, a na swoim koncie ma cztery obrazy.
9 miejsce
Zygmunt Chajzer i Aleksandra Kauc, para z nr 5. Chajzer jest od lat dziennikarzem Programu I Polskiego Radia, a jego głos znany jest najbardziej corocznej audycji „Lato z radiem”. W latach dziewięćdziesiątych prowadził „Wiadomości” w TVP1, był także prowadzącym bardzo popularnych i bijących rekordy popularności programach rozrywkowych.
10 miejsce
Ewa Sonnet i Łukasz Jóźwiak, para z nr 7. Sonnet, a właściwie Beata Dąbrowska to wokalistka mająca na swoim koncie dwa albumy studyjne.
11miejsce
Jarosław Kret i Sherri Kennedy, para z nr 8. Kret to prezenter pogody jedynkowych „Wiadomości”, który z zamiłowania jest podróżnikiem wydającym książki o tej tematyce.
12 miejsce
Beata Sadowska i Sławomir Janicki, para z nr 12. Sadowska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna obecnie związana z TVP2 i porannym pasmem programowym.
13 miejsce
Christina Bien i Maciej Lewandowski, para z nr 13. Bien to wokalistka, która zaistniała dzięki programowi „Szansa na sukces”.
14 miejsce
Ewelina Serafin i Michał Więcek, para z nr 14. Serafin to dyplomowana aktorka po łódzkiej filmówce grająca w serialach i tetrze.