7 edycja Tańca z Gwiazdami

 

VII edycja
1 miejsce w tej edycji wygrała aktorka Magdalena Walach z tancerzem Cezarym Olszewskim. Ich nr startowy to 8. Walach to absolwentka aktorstwa z Krakowa. Aktorka głównie teatralna, grająca sporadycznie w serialach telewizyjnych.
2 miejsce zajął ulubieniec publiczności tej edycji Mariusz Pudzianowski. Mistrz Świata Strongman tańczył z Magdą Soszyńską, para miała nr 5. Mariusz mimo wagi ponad 130 kilogramów całkiem dobrze radził sobie w tańcu.
3 miejsce wytańczyła aktorka Tamara Arciuch z partnerem Łukaszem Czarneckim, para nr 4. Arciuch to aktorka po krakowskiej PWST, grywająca w wielu polskich teatrach. Jej dorobek zawodowy uzupełniają liczne role serialowe i kinowe.
4 miejsce zajęła para z nr 13 Robert Janowski i Anna Bosak. Janowski z wykształcenia jest weterynarzem. Grał główną rolę w musicalu „Metro”, grał też w filmach i teatrach. Jest również wokalistą, ma na koncie 5 płyt. Popularność przynosi mu od lat program „Jaka to melodia”.
5 miejsce zdobyli Elisabeth Duda i Mario Di Somma, para nr 12. Duda to Francuzka o polskich korzeniach, znana z programu „Europa da się lubić”. Z wykształcenia jest aktorką, ukończyła łódzką PWSFTviT. Miła swój program TVN Warszawa.
6 lokata to Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska, para nr 9. Wojtek to wokalista grupy Afromental. Jego ojciec był jednym z lepszych w Polsce tancerzy zawodowych.
7 miejsce Marek Kaliszuk i Nina Tyrka, para nr 11. Kaliszuk to głównie aktor musicalowy po Studium Wokalno-Aktorskim w Gdyni. Pojawił się też w kilku serialach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalny dzięki roli w „M jak miłość”.
8 miejsce Łukasz Zagrobelny i Anna Głogowska, para nr 3. Łukasz jest wokalistą związanym z Teatrem Roma, ale występuje także solowo.
9 miejsce aktorka Małgorzata Socha z Robertem Kochankiem, para nr 2. Socha to absolwentka PWST w Warszawie. Znana główne z licznych seriali, w których grała. Najpopularniejsza stała się po stworzeniu postaci niezbyt lotnej Violetty Kubasińskiej w serialu „Brzydula”. Powiedzonka Violetty stały się znakiem firmowym tej postaci.
10 miejsce Marina Łuczenko i Michał Uryniuk, para nr 6. Wokalistka pochodzi z Ukrainy, wydała jeden album studyjny i wystąpiła w dwóch serialach emitowanych w TVN.
11 miejsce Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, para nr 7. Aktor to Krakus z urodzenia, ukończył tamtejszą Szkołę Teatralną i występuje na deskach Teatru Ludowego. Telewidzowie mogą go oglądać w serialu „Na Wspólnej”.
12 miejsce zajęła Katarzyna Figura i Rafał Maserak, para 14. Figura to absolwentka warszawskiej PWST. Była jedna z najpopularniejszych aktorek lat osiemdziesiątych, próbowała też zrobić karierę na zachodzie. Na koncie ma kilka epizodów filmowych. Jest aktorka wszechstronną, oklaskiwaną za role komediowe jak i dramatyczne.
13 lokata przypadła parze nr 10 - Agnieszce Cegielskiej z partnerem Żorą Koroliowem. Szybkie odpadnięcie pięknej pogodynki TVN było nie lada zaskoczeniem dla wszystkich.
14 miejsce zajął aktor Michał Lesień z partnerką Katarzyną Krupą. Lesień dyplom aktora zrobił w Łodzi. Występuje w teatrach, a popularność przyniósł mu serial „Lokatorzy”.