4 edycja Tańca z Gwiazdami

 

IV edycja
1 miejsce zajęła w tej edycji Kinga Rusin występująca w parze z włoskim tancerzem Stefano Terrazzino. Para miała nr 2. Rusin swoją karierę telewizyjną zaczynała jako prezenterka TVP1, po ślubie z dziennikarzem Tomaszem Lisem na kilka lat wyjechała do USA, gdzie jej mąż był korespondentem Wiadomości. Po powrocie udało jej się dostać pracę w TVN, w programie „DD TVN”. Oprócz tego, że jest dziennikarką, świetnie radzi sobie jako bizneswoman. Od 2007 roku jest też prowadzącą taneczny program „You can Dance”.
2 miejsce, co było dużym zaskoczeniem, zajął Peter Lucas z tancerką Dominiką Kublik, para miała nr 4. Lucas, a właściwie Piotr Andrzejewski, to aktor-amator, który w latach osiemdziesiątych wyjechał na zachód i udało mu się zaistnieć w Hollywood.
3 miejsce przypadło Marcinowi Mroczkowi, który zainspirowany zwycięstwem brata w poprzedniej edycji też nie chciał być gorszy. Jego partnerką był Edyta Herbuś, a ich nr to 9. Dobry taniec pozwolił mu na wyjazd z partnerką na Eurowizję taneczną i ją wygrać.
4 lokatę zajęli Przemysław Sadowski i Ewa Szabatin, para nr 8. Sadowski jest absolwentem łódzkiej filmówki. Jest aktorem teatralnymi filmowym. Popularność przyniósł mu film „Pierwszy milion”, występuje też w serialach: „Klan”, „Samo życie”.
5 miejsce Joanna Liszowska i Robert Kochanek, para z nr 1. Liszowska to aktorka, która ukończyła PWST w Krakowie. Związana z różnymi teatrami również z teatrem telewizji. Zagrała w kilku filmach i serialach. Największe osiągnięcia Liszowska święciła chyba jako wokalistka. Brała udział w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej gdzie zajęła III miejsce, wygrała Festiwal Piosenki Artystycznej, dostała nagrodę na Festiwalu Interpretacji Piosenek Agnieszki Osieckiej. Wygrała też „Jak oni śpiewają”.
6 miejsce Przemysław Cypriański i Aneta Piotrowska, para nr 5. Najbardziej znany z serialu „M jak miłość”, ma na koncie kilka ról filmowych, głownie jednak gra w serialach. Umiejętności aktorskie szkolił w Studium Aktorskim, zdał też egzamin zawodowy i jest dyplomowanym aktorem.
7 miejsce Maria Wiktoria Wałęsa i Paweł Godek, para nr 6. Maria to siódme dziecko Lecha Wałęsy. Przez pewien czas uznawana była za jedną z bardziej znanych imprezowiczek, niejednokrotnie fotografowana w stanie wskazującym.
8 miejsce Magda Wójcik i Robert Rowiński, para nr 7. Aktorka Teatru Syrena, absolwentka warszawskiej PWST i Szkoły Baletowej. Gra zarówno w filmach jak i serialach, dubbinguje też bajki. W Polsacie Cafe ma swój program „Jem i chudnę”.
9 miejsce zajęli Kaja Paschlaska i Piotr Kiszka, para nr 10. Kaja, jako 11- latka zadebiutowała w seriali „Klan”, w którym gra do dziś. Wydała też dwie płyty i kilka singli, wygrał również opolskie Debiuty, jednak jej kariera piosenkarki nie nabrał tempa. Dubbingował też kilka bajek.
10 miejsce zajął Michał Milowicz, który swoimi pląsami bardzo rozbawił publiczność i jury jednak odpadł, jako pierwszy. W tańcu towarzyszyła mu Izabela Mika, a ich nr to 3. Milowicz zwany jest „polskim Elvisem” przez to, że często występuje w utworach Króla Rocka w charakterystycznych dla niego strojach.