3 edycja Tańca z Gwiazdami

 

1 miejsce wywalczył Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, para nr 5. Rafał razem ze swoim bratem bliźniakiem stał się popularny dzięki serialowi „M jak miłość”. Jest znany też dzięki innym programom rozrywkowym. W Finale Finałów „TzG” zajął 2 miejsce.
2 lokata to Aleksandra Kwaśniewska i Rafał Maserak, para nr 7, która do końca deptała pięty zwycięzcom III edycji. Kwaśniewska to córka byłego Prezydenta RP, z wykształcenia psycholog. Swoich sił próbuje także jako dziennikarka. Współpracowała z „Dzień Dobry TVN”, w radiu Planeta FM na swoją audycję, a w TV4 jest częstym gościem programu „Mała czarna”.
3 miejsce Joanna Koroniewska i Robert Kochanek, para nr 10. Absolwentka łódzkiej filmówki, znana z serialu M jak miłość i z występów w programach rozrywkowych. Prywatnie związana z dziennikarzem sportowym i prezenterem Maciejem Dowborem.
4 miejsce Joanna Jabłczyńska i Piotr Kiszka, para nr 3. Joanna już jako mało dziewczynka zadebiutowała w telewizji. Była jedną z „fasolek” i występowała w programie dla dzieci „Tik- Tak”. Nie jest z wykształcenia aktorką, grywa jednak głównie w serialach, występuje też w wielu programach rozrywkowych. Może się też pochwalić dużym dorobkiem jako aktorka dubbingowa, podkłada głos w prawie każdej długometrażowej bajce.
5 miejsce to Robert Rozmus i Anna Głogowska, para nr 9. Rozmus to absolwent PWSFTiT, występuje głownie w teatrach i musicalach. Występował razem ze Ślesińską i Gąsowskim w kabarecie, jest też ważną postacią w Kabarecie Olgi Lipińskiej (pan Rozi), bierze udział w wielu programach TV i dubbinguje bajki np. jako królik Bugs.
6 miejsce Renata Dancewicz i Marcin Olszewski, para nr 6. Dancewicz to dyplomowana aktorka po łódzkiej filmówce. Zadebiutowała w „Samowolce” Feliksa Falka. Aktorka dbająca o swój wizerunek, gra głównie w filmach fabularnych lub w tzw. zamkniętych serialach. Jedyne ustępstwo to tasiemiec „Na Wspólnej”. Jest członkiem Polskiego Związku Brydżowego.
7 miejsce zajęła Miss Świata z 1989 roku Aneta Kręglicka. Jej partnerem w tańcu był Robert Rowiński. Obecnie Kręglicka prowadzi własną firmę, a dokładniej agencję reklamową. Jako para w programie występowali z nr 1.
8 miejsce Rafał Cieszyński i Magdalena Soszyńska, para nr 8. Aktor jest absolwentem łódzkiej filmówki, którą ukończył z wyróżnieniem. Gra w wielu serialach TV i występuje w programach rozrywkowych.
9 miejsce Tomasz Stockinger i Blanka Winiarska, para nr 2. Stockinger to absolwent warszawskiej PWST, znany głównie z ról amantów i doktora Lubicza w serialu „Klan”. Jego wielka popularność gwałtownie przygasła, gdy aktor 2009 roku spowodował wypadek samochodowy po pijanemu i zbiegł z miejsca zdarzenia.
10 lokata to para nr 4, czyli Paolo Cozza i Kamila Drezno. Włoch został popularny dzięki programowi „Europa da się lubić”. W 2007 roku wydał książkę kucharską o kuchni włoskiej.