2 edycja Tańca z Gwiazdami

 

I edycja Tańca z Gwiazdami przyniosła zmianę współprowadzącej. Za Magdę Mołek w programie pojawiła się Katarzyna Skrzynecka.
Program wygrali startujący z nr 8 Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Cichopek, kiedy startowała w programie, znana była tylko z serialu „M jak miłość”. Obecnie oprócz gry w telewizji ma za sobą kilka występów jako prowadząca programy rozrywkowe. Razem z Hakielem, z którym wzięła ślub w 2008 roku, mają syna, wygrali Finał Finałów „TzG” i brali udział w Konkursie Tańca Eurowizji, gdzie zajęli 4 miejsce. Cichopek aktorskie zdolności kształciła pod okiem Jana i Haliny Machulskich, w ognisku teatralnym przy Teatrze Ochota. Obecnie swoich sił próbuje właśnie, jako aktorka teatralna pod okiem Emiliana Kamińskiego.
2 miejsce zdobyła Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak, czyli para nr 1. Oni razem z „Cichopkami” od początku elektryzowali publiczność programu i do końca nie było wiadomo, która z nich wygra. Foremniak to aktorka filmowa i teatralna bardzo często nagradzana, jako ulubienica publiczności. Jej dorobek filmowy jest bardzo duży, jednak widzowie kojarzą ją głównie z roli dr Zosi z serialu „Na dobre i na złe” oraz z programu Mam talent. Jest ambasadorką Dobrej Woli przy UNICEF.
3 miejsce zajął Jakub Wesołowski z Edytą Herbuś. Ich nr startowy to 7. Wesołowski to niedyplomowany aktor głównie serialowy. Od lat występuje w „Na Wspólnej”, a od 2008 roku w Czasie Honoru.
4 miejsce przypadło mistrzyni świata w boksie i kick-boxingu Agnieszce Rylik, która tańczyła razem z Marcinem Olszewskim. Ich numer w programie to 4. Po zakończeniu sportowej kariery Agnieszka zajęła się komentowaniem walk bokserskich, a od 2005 roku jest też dziennikarką „Dzień Dobry TVN”, gdzie robi materiały o znanych sportowcach.
5 miejsce było udziałem Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej, którzy podobnie jak Cichopek i Hakiel związali się ze sobą w życiu prywatnym. Ich nr to 9. Gąsowski to aktor teatralny, filmowy i estradowy. Od VI edycji prowadzi „Tzg”.
6 miejsce zajęli Conrado Moreno i Magdalena Soszyńska. Moreno stał się popularny dzięki programowi Moniki Richardson „Europa da się lubić”. Brał również udział w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”. W TzG para miała nr 2.
7 miejsce zajął Paweł Deląg i Dominika Kublik, para nr 3. Paweł Deląg to absolwent krakowskiej PWST. Wystąpił w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Zagrał w kilku filmach rosyjskich i francuskich. Gra również w teatrach.
8 miejsce w tej edycji uzyskali Patrycja Markowska i Michał Skawiński, para nr 6. Markowska to wokalistka rockowa, córka legendy polskiego rocka Grzegorza Markowskiego z Perfectu.
9 miejsce uzyskała Hanna Śleszyńska i Michał Szuba. Śleszyńska to absolwentka Warszawskiej Szkoły Teatralnej. Grała w kilku teatrach, jednak najbardziej znana jest z występów w kabarecie „Tercet, czyli kwartet”, gdzie śpiewała razem z Piotrem Gąsowskim. Grała też w kilku serialach telewizyjnych m. in. „Boża podszewka”, czy „Rodzina zastępcza”.
10 miejsce to Piotr Adamski i Blanka Winiarska, para nr 10. Adamski to model, znany, jako hydraulik z kampanii promującej Polskę za granicą.