11 edycja Tańca z Gwiazdami

 

XI edycja
Tą edycję wygrała serialowa „Brzydula” Julia Kamińska. Tańczyła razem z Rafałem Maserakiem, byli parą z nr 11. Kamińska to studentka germanistyki, która do serialu dostała się z castingu. Wcześniej w kilku produkcjach grała role epizodyczne.
2 miejsce wywalczyła Katarzyna Glina razem ze Steffano Terrazzino, para miał nr 4. Glinka to aktorka po łódzkiej filmówce, obecnie gra w Teatrze Polskim. Pojawia się w różnych serialach, teraz gra w „Barwach szczęścia”. Na jej koncie są reklamy telewizyjne i programy rozrywkowe, dubbinguje też bajki.
3 miejsce zajęła Katarzyna Grochola i Jan Kliment, para nr 9. Od samego początku widać było, że różnica wieku, jaka ich dzieli, wcale im nie przeszkadza, para bardzo się zaprzyjaźniła, a telewidzowie docenili dystans, jaki Grochola miała do swojego występu w tym programie. Grochola to jedna z najbardziej poczytnych pisarek w Polsce. Jej książki zawsze świetnie się sprzedają.
4 miejsce Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki, para nr 2. Młoda aktorka dzięki występowi w „TzG” zyskała znaczną popularność, przez co częściej zaczęła pojawiać się w telewizji. Jest absolwentką Krakowskiej PWST.
5 miejsce Piotr Szwed i Anna Głogowska, para nr 8. Ten aktor znany jest głównie z roli w „Młodych wilkach” i „Złotopolskich” jednak najbardziej realizuje się, jako aktor teatralny. Obecnie związany z Teatrem Kamienica Emiliana Kamińskiego.
6 miejsce zajęła Oceana i Przemysław Juszkiewicz, para nr 12. Mieli bardzo duże szanse na wygranie, ponieważ niemiecka wokalistka świetnie tańczyła i dostawała mnóstwo głosów od widzów. Jednak musiała zakończyć swój udział w programie z powodu ciąży. Gdy odchodziła z „TzG” była już w 6 miesiącu ciąży.
7 miejsce Artur Barciś i Paulina Biernat, para nr 10. Barciś to aktor wszechstronny, grający zarówno świetnie role komediowe, jak i dramatyczne. Występuje w filmie, teatrze i serialach. Jako jedyny aktor zagrał we wszystkich częściach „Dekalogu” Krzysztofa Kieślowskiego, były to role epizodyczne, ale bardzo zapadające w pamięci. Jest absolwentem łódzkiej filmówki, uczy też w szkole założonej przez państwa Machulskich.
8 miejsce zajął Maciej Friedek i Blanka Winiarska, para nr 5. Friedek to były policjant, który mundur zrzucił dla grania w serialu TVN „W 11 - Wydział Śledczy”, potem „Detektywi”.
9 miejsce zajęła Aleksandra Szwed i Robert Rowiński, para z nr 7. Ola przez wiele lat grała w chętnie oglądanym serialu „Rodzina zastępcza”. Wzięła udział prawie w każdym programie telewizyjnym, do którego zapraszani są tzw. celebryci. Swoich sił próbowała także, jako piosenkarka.
10 miejsce Przemysław Saleta i Izabela Janachowska, para z nr 1. Saleta to Mistrz Świata kick-boxingu i Mistrz Europy w boksie z 2002 roku. Obecnie swoich sił próbuje w MMA, jego bilans to 1 wygrana i 1 przegrana.
11 miejsce zajął Łukasz Mróz i Aneta Piotrowska, para nr 6. Mróz znany Mrozu to wykonawca R’n’B i regge.
12 miejsce, czyli pierwsza para, która odpadła w tej edycji, to Przemysław Miarczyński i Magda Soszyńska. Ich nr startowy to 3. Miarczyński to mistrz windsurfingu, multimedalista, jednak wciąż bez medalu olimpijskiego.