10 edycja Tańca z Gwiazdami

 

X edycja
Tę odsłonę wygrała Anna Mucha, aktorka bez dyplomu. Tańczyła razem z Rafałem Maserakiem. Ich numer w programie to 11. Mucha w filmie zadebiutował w wieki dziewięciu lat u samego mistrza Wajdy w filmie „Korczak”, zagrał też w „Liście Schindlera” Spielberga, wiodącą role w „Pannie Nikt” i „Młodych wilkach ½”. Kilka lat grał też w „M jak miłość”, a obecnie w „Usta, usta”.
2 miejsce zajęła Natasza Urbańska z Czechem Janem Klimentem. Była to para z nr 12. Urbańska to piosenkarka, aktorka musicalowa i tancerka od lat związana z Teatrem Buffo, w którym występuje w każdej jego produkcji. Występuje też wielu programach rozrywkowych. W najnowszym filmie Jerzego Hoffmana „Bitwa warszawska 1920” gra główną rolę kobiecą. Z Muchą przegrał minimalną liczba głosów.
3 miejsce przypadło Michałowi Kwiatkowskiemu piosenkarzowi, który dużą karierę zrobił we Francji dzięki tamtejszej wersji programu „Fabryka gwiazd”. W Polsce można go było zobaczyć w „Szansie na sukces” gdzie przeszedł do finału w Sali Kongresowej. Jego partnerką był Janja Lesar, ich nr to 6.
4 miejsce wywalczył Radosław Majdan w parze z Izabelą Janachowską, byli parą z nr 7. Majdan to były bramkarz reprezentacyjny. Po zakończeniu kariery piłkarza jest komentatorem meczów i dyrektorem sportowym w Polonii Warszawa.
5 miejsce zajęła mistrzyni w pływaniu Otylia Jędrzejczak. Jej partnerem był Sławomir Turski, para miał nr 1. Otylia to Mistrzyni Olimpijska, wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy oraz rekordzistka świata i Europy.
6 miejsce Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska, para nr 3. Chajzer to dziennikarz radiowy związany z radiową Jedynką. Prowadził wiele programów rozrywkowych, których oglądalność był kilkumilionowa.
7 miejsce przypadło Marcinowi Urbasiowi i Katarzynie Krupie, ich numer w programie to 9. Urbaś to jeden lekkoatleta, sprinter, który jako jedyny biały człowiek pobiegł 200 metrów poniżej 20 sekund. Jego rekord to 19, 98. Jest halowym Mistrzem Europy z 2002 roku.
8 miejsce Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski, para nr 5. Aktorka filmowa i teatralna, pojawiająca się też w serialach telewizyjnych. Ukończyła PWST w Warszawie.
9 miejsce Piotr Zelt i Anna Głogowska, para nr 2. Zelt jest absolwentem łódzkiej filmówki, gra zarówno w teatrze, filmie jak i teatrze. Jak wielu polskich aktorów może pochwalić się długą listą dubbingowanych postaci. Widzom od lat kojarzy się z rolą Arniego w „13 posterunku”
10 pozycja to Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj, para nr 8. Aktorka nie ukończyła studiów na warszawskiej PWST, swoje umiejętności podszkalała w Los Angeles. Zagrała małe role w filmach i serialach, najbardziej chwalona była za rolę Dżemmy w „Pitbullu”. Obecnie przebywa we Francji, gdzie jest rozchwytywana. Znana jest z licznych skandali i romansów, zwłaszcza z dużo starszymi mężczyznami.
11 miejsce zajęła Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki, para nr 4. Wyrwał to fotomodelka pozująca głównie do magazynów dla mężczyzn, ponieważ pochwalić się może bardzo dużym biustem. Karierę rozpoczęła w Wielkiej Brytanii.
12 ostatnie miejsce to lokata Marka Kościkiewicza i Agnieszki Pomorskiej, pary nr 10. Kościkiewicz to kompozytor i autor tekstów, współzałożyciel i gitarzysta grupy „De Mono”.